menusearch
bangedena.ir

برگزاری ملاقات مردمی استاندار + تصاویر

جستجو
یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۲:۲:۳
۱۴۰۱/۲/۱۸ یکشنبه | ۲۰:۳:۰ ساعت
(0)
(0)
برگزاری ملاقات مردمی استاندار + تصاویر
دکتر سیدعلی احمدزاده در چهارمین برنامه ملاقات عمومی خود در سال جاری با تعدادی از مردم مناطق مختلف استان در جریان مشکلات و خواسته‌‌‌‌های آنها قرار گرفت و دستورات لازم را برای حل این مشکلات صادر کرد.
برگزاری ملاقات مردمی استاندار + تصاویر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بانگ دنا، دکتر سیدعلی احمدزاده در چهارمین برنامه ملاقات عمومی خود در سال جاری با تعدادی از مردم مناطق مختلف استان در جریان مشکلات و خواسته‌های آنها قرار گرفت و دستورات لازم را برای حل این مشکلات صادر کرد.

در این دیدار متقاضیان مشکلات معیشتی، مالی، شغلی، برگشت به کار، درخواست زمین در شهرک صنعتی برای ایجاد طرح تولیدی، تسهیلات و فرآیند بانکی و مشکلات حوزه کشاورزی خود را مطرح کردند و بر لزوم توجه به خواسته‌های خود تاکید داشتند.

حاجی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی، عسکری معاون هماهنگی امور اقتصادی، حسینی مدیرکل حوزه استاندار و مشکینی مشاور استاندار در امور ایثارگران حضور داشتند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار مردمی به خواسته‌های ۲۵ نفر از مراجعین پاسخ داد و به مدیران مربوط دستورات لازم را برای حل مشکلات آنها صادر کرد.

ملاقات عمومی استاندار کهگیلویه وبویراحمد به صورت دوره ای و رو در رو و روز‌های شنبه هر هفته در محل دفترش برگزار می‌شود.

در این دیدار دکتراحمدزاده خود را حامی جامعه ورزشی استان دانست و به شرکت‌های قدر استان تاکید کرد: اسپانسر و حامی تیم‌های ورزشی استان باشند بخصوص تیم هایی که در لیگ برتر قرار دارند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد به اهمیت تولید و رونق اشتغال، سرمایه گذاری و اولویت بخش اقتصادی اشاره کرد و به مدیران دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد که در اجرای طرح ها از محصولات و تولیدات داخلی استان استفاده کنند به شرطی که علاوه بر داشتن استاندارد لازم، توان رقابت با دیگر تولیدات را داشته باشند.

احمدزاده، اجرای دقیق و کامل قوانین حوزه ایثارگران را خواستار شد و گفت: همه دستگاه‌های اجرایی موظف و ملزم به رعایت و اجرای صددرصدی قوانین حوزه ایثارگران در تمام زمینه ها هستند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: همه دستورات صادر شده برای رفع مشکلات عمومی، خصوصی و انفرادی در برنامه‌های ملاقات عمومی براساس قانون صادر می‌شوند و پیگیری خواهند شد و لازم الاجرا هستند.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
آخرین اخبار