menusearch
bangedena.ir

تقسیط بدهی بیمه ی هزار کارفرما در بویراحمد

۱۴۰۱/۳/۲۹ یکشنبه
(0)
(0)
تقسیط بدهی بیمه ی هزار کارفرما در بویراحمد
تقسیط بدهی بیمه ی هزار کارفرما در بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بانگ دنا ، مدیرکل تامین اجتماعی در دیدار با فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: به منظور حمایت از تولید ملی و در راستای رضایت مندی و همکاری با کارفرمایان، بدهی بیمه ای کارفرمایانی که حق بیمه کارکنان خود را به موقع پرداخت نکرده بودند تقسیط شد تا شرایط برای ادامه فعالیت تولیدی کارگاه ها فراهم شود.

رسول چراغ سحر افزود: نگاه سازمان تامین اجتماعی به کارفرمایان، نگاه تعاملی و هدف سازمان، حمایت از کارفرمایان به منظور حفظ و افزایش اشتغال و تولید است.

وی ادامه داد: با وجود افزایش هزینه‌‌‌‌های سازمان و کاهش منابع آن، برخی از دستگاه‌‌‌‌های اجرایی از پرداخت مطالبات سازمان تامین اجتماعی بابت حق بیمه کارکنان و طرح‌‌‌‌های عمرانی خویش، خودداری می‌کنند و این موضوع ارایه خدمات به جامعه تحت پوشش و پرداخت حقوق ماهانه مستمری بگیران را با مشکل روبه رو می‌کند.

چراغ سحر با اشاره به تلاش سازمان تامین اجتماعی برای گسترش چتر بیمه ای و فراهم کردن زمینه لازم به منظور پوشش حداکثری بیمه همگانی اضافه کرد: در حال حاضر شرایط برای شمول بیمه به گروه‌‌‌‌های مختلف از جمله زنان خانه دار و دختران، دانشجویان و صاحبان مشاغل آزاد فراهم است و این افراد می‌توانند بدون مراجعه به شعب سازمان و به صورت غیرحضوری خود را بیمه و از مزایای آن استفاده کنند.

فرماندار شهرستان بویراحمد هم در این دیدار سازمان تامین اجتماعی را مردمی ترین نهاد غیردولتی دانست و گفت: همه دستگاه ها باید با این سازمان را برای ارائه به موقع تعهدات و خدمات، همکاری کنند.

شهرام مهدوی افزود: کارفرمایان باید هم حقوق کارگران و هم حقوق قانونی تامین اجتماعی را رعایت کنند و چنانچه سوء تفاهمی پیش بیاید، برگزاری نشست‌‌‌‌های تعاملی بهترین راه برای رفع اختلاف ها و رسیدن به درک مشترک در جهت رضایت مندی مردم است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

کد نمایش آب و هوا

کد نمایش آب و هوا