menusearch
bangedena.ir

جوابیه روابط عمومی تعاون روستایی به خبر منتشر شده در پایگاه خبری امید دنا

۱۴۰۰/۱۰/۱۶ پنج شنبه
(0)
(0)
جوابیه روابط عمومی تعاون روستایی به خبر منتشر شده در پایگاه خبری امید دنا
جوابیه روابط عمومی تعاون روستایی به خبر منتشر شده در پایگاه خبری امید دنا

 

بانگ دنا،روابط عمومی تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد به دنبال انتشار خبرپایگاه خبری امید دنا پیرامون مطالب منتشر شده توضیحاتی را ارائه کرده است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بانگ دنا،در پی انتشار "خبرکمبود سوخت در شهرستان‌‌‌‌های بویراحمد و مارگون" در پایگاه خبری امید دنا،روابط عمومی تعاون روستایی استان نسبت به این خبر و مطالب منتشر شده در آن واکنش نشان داد و جوابیه‌ای ارسال کرده که پایگاه خبری بانک دنا جوابیه را به همراه توضیحات منتشر می‌کند.

 

در متن جوابیه روابط عمومی تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد آمده است:

 

مسئول روابط عمومی تعاون روستایی،ضمن اشاره به استقبال از مطالبه‌گری موجود در فضای رسانه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مطالبه‌گری رسانه‌ها و پاسخ‌گویی مدیران، انگیزه شهروندان را برای مطالبه‌گری بیشتر افزایش می‌دهد.
وی عنوان کرد: اقدامات مطلوبِ انجام گرفته در تعاون روستایی با درایت و تدبیر مهندس ویسی مدیر تعاون روستایی صورت گرفته است.

سازمان تعاون روستایی در راستای وظایف و رسالت ذاتی خویش، که همانا ارائه خدمت به قشر زحمتکش روستایی است، که این مهم از طریق شرکت ها، تشکل ها و اتحادیه‌‌‌‌های تحت نظارت انجام می‌گیرد. یکی از این وظایف، خریدو توزیع کالا‌‌‌‌های اساسی از جمله توزیع نفت سفید در روستاها است.

ودر همین راستا از ابتدای شهریور ماه تاکنون بیش از ۵میلیون لیتر نفت سفید در روستا‌‌‌‌های فاقد گازاز طریق شرکت‌‌‌‌های تحت پوشش و عاملین توزیع مستقردر روستاها وبا بیش از ۱۳۰مخزن نفت فعال اقدام به خرید و توزیع نفت سفید نموده است.

و توزیع نفت به صورت هوشمند و الکترونیکی که در آن اطلاعات سرپرست خانوار در سامانه شرکت پخش، فرآورده‌‌‌‌‌های نفتی ثبت گردیده انجام می‌گیردومردم می‌توانند با کارت سرپرست خانوار، میزان سوخت تعیین شده خود را از این مراکز تحویل بگیرند.

و طبق رصدو اطلاعات دریافتی از روستاها تاکنون گزارشی دال بر کمبود سوخت واصل نگردیده و به صورت روزانه خرید، حمل و توزیع نفت در روستا ها در حال انجام است

در خصوص کمبود سیلندر گاز این موضوع در حیطه وظایف سازمان تعاون روستایی نیست، لذا ضروری است از طریق سازمان ها و دستگاه‌‌‌‌های مرتبط پیگیری شود.

نکته قابل ذکر این که توزیع نفت و سایر کالا‌‌‌‌های اساسی از طریق سازمان تعاون روستایی و امور عشایری به صورت موازی انجام می‌گیرد، و هر کدام به اعضاء تحت پوشش خود ارایه خدمت می‌نمایند.

در پایان به استحضار می‌رساند روابط عمومی تعاون روستایی استان کهگیلویه وبویراحمد در همه ساعات شبانه روزی پاسخگوی خبرنگاران محترم و اصحاب رسانه استان همچون سنوات گذشته خواهد بود

 

روابط عمومی تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

کد نمایش آب و هوا

کد نمایش آب و هوا