menusearch
bangedena.ir

پیام تبریک مدیرتعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمدبه مناسبت روز حسابدار

۱۴۰۰/۹/۱۵ دوشنبه
(0)
(0)
پیام تبریک مدیرتعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمدبه مناسبت روز حسابدار
پیام تبریک مدیرتعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمدبه مناسبت روز حسابدار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بانگ دنا،،قدرت اله ویسی مدیر تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی روز حسابدار را به حسابداران، حسابرسان و مدیران مالی در استان تبریک گفت و خدمات این قشر را در بخش‌‌‌‌های مختلف ارزشمند توصیف کرد. ‎

متن کامل پیام مدیر تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد به شرح ذیل است:

به نام خدای حسابگر، حسابرس و حسابدار آسمان و زمین

پانزدهم آذر ماه روز حسابدار، فرصتی مغتنم برای ارج نهادن به خدمات حسابداران است.

همکاران گرامی واحد مالی، حسابرسی،حسابداری تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد

فرا رسیدن۱۵ آذرماه که بعنوان روز حسابدار نامگذاری گردیده،بهانه ای شد تا تبریکی صمیمانه خدمت شما همکاران پرتلاش در واحد امور مالی،حسابرسی و حسابداری تعاون روستایی استان داشته باشیم.

تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد با همکاری همکاران سخت‎کوش، متخصص و خدوم از جمله همکاران حوزه‎ مالی و حسابرسی در راستای نیل به اهداف سازمان اهتمام ورزیده و بی شک تلاش‌‌‌‌های شما عزیزان در ایجاد شفافیت، ارتقای پاسخگویی‌، فراهم کردن چارچوبی برای تصمیم‌گیری، تخصیص کارآمد و بهینه منابع، آگاهی از محدودیت ها، فرصت ها، تهدیدها و… بسیار مفید و سودمند است. کارکنان و نیروی انسانی شایسته، بالاترین و با ارزشترین سرمایه و بزرگترین دارایی هر سازمان و کشوری محسوب  میشود، اگر چه در هیچ ترازنامه و حساب سود و زیانی آورده نمی‌شود ولی نتیجه سود و زیان و کارایی یا عدم کارایی سازمان ها را رقم میزند.

امروزه حسابداران در شاخه‌‌‌‌‌های تخصصی مختلف خدمات تخصصی و ارزشمندی را به جامعه ارائه می‌نمایند که انضباط بخشی به اطلاعات گسترده و ایجاد امنیت فکری برای تمامی فعالیت‌ها و عملیات‌‌‌‌های مالی و پولی شهروندان و فعالان اقتصادی، یکی از این خدمات است.

امیدواریم تلاش‌‌‌‌های گسترده و سنگین این قشر که در حال‌ حاضر بیش از چند میلیون نفر شاغل در کشور دارد و سالانه رقم بالایی از دارایی‌ها و درآمد‌‌‌‌های شرکت‌ها و سازمان‌‌‌‌‌های بخش عمومی و بخش خصوصی توسط اعضای جامعه حسابداران رسمی، حسابرسی می‌شود، بیش از پیش مورد توجه و قدر شناسی قرار گیرد.

نامگذاری این روز نشان از اهمیت و جایگاه متمایز این حرفه در دنیای امروز دارد که گزارش‌‌‌‌های به موقع و دقیق آنان، مبنای تصمیم گیری‌‌‌‌های درست وکارآمد درکسب و کار و برخی حوزه‌‌‌‌های اداری و سازمانی است که با زبان مشترک حسابداری، رابط تمامی بخش‌ها، مشاغل، فعالیت‌ها و افراد می‌شوند.

اینجانب ضمن تبریک 15 آذر؛ روز حسابدار را به همه حسابداران عزیزسراسر کشوربخصوص همکاران گرامی درتعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد صمیمانه تبریک می‌گویم و از خدمات ارزشمند آنان بویژه در جایگاه‌‌‌‌های مهم و تعیین کننده، بخش‌‌‌‌های دولتی و خصوصی قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال؛ برای آنان تندرستی، بهروزی و موفقیت آرزومندم.

 

قدرت اله ویسی

مدیر تعاون روستایی استان کهگیلویه وبویراحمد

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
جابری
دوشنبه پانزدهم آذر ۰۰
پاسخ
()
()
جابری
درود بر مديرکل دانا و باارزش تعاون روستايي الحق ايشان اولين مديري هستند که به صورت رسمي از جامعه حسابداران قدرداني کردن احسنت براين منش و اين تواضع

کد نمایش آب و هوا

کد نمایش آب و هوا