پایگاه خبری بانگ دنا ( اخبار مهم روز )
menusearch
bangedena.ir

جزئیات قطعی ۸ ساعته آب برخی از مناطق مرکز استان

جستجو
پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ | ۱۲:۱۱:۲۲
۱۴۰۲/۸/۱۴ یکشنبه | ۲۱:۳۶:۰ ساعت
(0)
(0)
جزئیات قطعی ۸ ساعته آب برخی از مناطق مرکز استان
مدیر امور آب و فاضلاب شهر یاسوج: بعلت سوختگی پمپ آب برخی مناطق یاسوج امروز با اُفت فشار و قطعی روبرو شده است.
جزئیات قطعی ۸ ساعته آب برخی از مناطق مرکز استان

به گزارش پایگاه خبری بانگ دنا؛علمدار آرمین گفت: بعلت سوختگی پمپ آب بخش‌هایی از مناطق بنسنجان، شرف آباد، شهرک پیام، شهرک فناوری، کوی آزادگان و کوی مخابرات با اُفت فشار و قطعی مواجه شده است، ضمن تدابیر برای مدیریت منابع آبی این مناطق، تمهیدات لازم برای حل این مشکل تا حداکثر ساعت ۱۶ امروز در دستور کار است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: به جهت بهسازی، توسعه و اتصال انشعابات آب شهرک امام حسین یاسوج فردا دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ در برخی مناطق با قطعی آب روبرو هستیم.

آرمین افزود: شهرک شهرداری، شهرک امام حسین، شهرک امام علی، شهرک جهاد، بلوار قرنی، بلوار عدل، بیمارستان شهید جلیل، دولت آباد، شرف آباد، شهرک مهارت (جوشکاران)، محله بختیاری ها، جمعه بازار و ترمینال مناطقی هستند که آب آن‌ها از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۹ عصر به مدت ۸ ساعت با قطعی و اُفت فشار روبرو می‌شود.

مدیر امور آب یاسوج ضمن عذرخواهی از مردم مرکز استان به واسطه بروز این قطعی‌ها گفت: به جهت توسعه و بهبود شبکه‌های آب شهر نیاز به این اقدامات هست و لازم است از مردم شریف به واسطه همراهی در اجرای عملیات توسعه‌ای و اصلاحی آب شرب به صورت ویژه قدردانی کنیم.

آرمین گفت: مشترکان محترم ضمن اخذ تدابیر لازم برای ذخیره آب مورد نیازشان، از دستکاری در تأسیسات آب و کنتور‌های خود به جد پرهیز کنند.

خبرنگار:سید عطا تقوی

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
فروشگاه فایل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش (پیشتاز استخدام)
آخرین اخبار