پایگاه خبری بانگ دنا ( اخبار مهم روز )
menusearch
bangedena.ir

برخورد قاطع دولت با هرگونه جهت گیری انتخاباتی مدیران اجرایی

جستجو
پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ | ۱۱:۴۶:۹
۱۴۰۲/۸/۲۵ پنج شنبه | ۱۸:۵۱:۰ ساعت
(0)
(0)
برخورد قاطع دولت با هرگونه جهت گیری انتخاباتی مدیران اجرایی
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت با هرگونه جهت گیری انتخاباتی مدیران و هیات های اجرایی به‌عنوان عوامل اصلی برگزاری انتخابات قاطعانه برخورد می‌کند
برخورد قاطع دولت با هرگونه جهت گیری انتخاباتی مدیران اجرایی

به گزارش پایگاه خبری بانگ دنا ؛علی احمدزاده در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری افزود: فضای استان آرام آرام به سمت انتخابات پیش می‌رود لذا مدیران دستگاه‌های اجرایی مردم را برای شرکت در انتخابات تشویق و ترغیب کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هر فردی برای خود بینش و دیدگاه سیاسی دارد، اما هیچ مدیرکلی، معاون مدیرکل، مدیر شهرستانی، فرماندار و معاونین فرماندار و بخشداری حق سوگیری سیاسی به نفع هیچ یک از کاندیدای انتخاباتی را ندارد.

احمدزاده عنوان کرد: امکاناتی که در اختیار مدیران است حاکمیتی است و هیچ فردی حق ندارد از آن‌ها به نفع یا علیه کاندیدای انتخابات استفاده کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: قبلا تذکرات لازم در خصوص سوگیری انتخاباتی مدیران کل، معاونین مدیرکل، مدیران شهرستانی، فرمانداران، معاونین فرماندار و بخشداران در انتخابات پیش رو را داده بودیم، اما شاهد جانبداری مدیران از نامزد‌های انتخاباتی در فضای مجازی هستیم که قطعا با مدیران برخورد می‌کنیم.

احمدزاده گفت: برای مثال طرحی قرار است در شهرستانی افتتاح یا کلنگ‌زنی شود، نماینده مردم در مجلس می‌تواند در آن برنامه حضور داشته باشد، ولی مدیران و فرمانداران در برنامه‌های تبلیغاتی نمایندگان کنونی و نامزد‌های انتخاباتی حق حضور و تبلیغ ندارد.

وی گفت: دستگاه‌های نظارتی کاملا بر عملکرد مدیران اشراف دارند، ضمن اینکه هیات تخلفات انتخابات و بازرسی استانداری مدیران را رصد می‌کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: حتی اعضای هیات اجرایی انتخابات نیز حق سوگیری به نفع هیچ کاندیدای انتخابات را ندارند و اگر فردی از اعضای هیات اجرایی سوگیری کرد باید کنار گذاشته شود و از اعضای علل‌البدل یا معتمدین باقی مانده در هیات اجرایی استفاده شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد در زمان برگزاری انتخابات تمام امکانات دولتی و شرکت‌های وابسته به دولت برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در اختیار ستاد انتخابات قرار گیرد.

 

خبرنگار یاسر رجایی مهر

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
فروشگاه فایل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش (پیشتاز استخدام)
آخرین اخبار