پایگاه خبری بانگ دنا ( اخبار مهم روز )
menusearch
bangedena.ir

توقیف ۴ هزار و ۶۰۰ خودروی متخلف در کهگیلویه و بویراحمد

جستجو
پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ | ۱۰:۲۵:۱۴
۱۴۰۲/۸/۲۷ شنبه | ۲۳:۴۵:۲۵ ساعت
(0)
(0)
توقیف ۴ هزار و ۶۰۰ خودروی متخلف در کهگیلویه و بویراحمد
رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد از توقیف چهار هزار و ۶۰۰ خودروی متخلف از ابتدای امسال تاکنون در جاده‌های استان خبر داد.
توقیف ۴ هزار و ۶۰۰ خودروی  متخلف در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری بانگ دنا ؛رئیس پلیس راه استان گفت: در هفت ماهه نخست امسال چهار هزار و 600 خودروی متخلف توسط گشت‌های نامحسوس جاده ای توقیف شدند.

سرهنگ دانایار افزود: این تعداد از وسایل نقلیه به علت ارتکاب تخلفات حادثه ساز از جمله سرعت و سبقت های غیرمجاز، پلاک مخدوش و یا فاقد پلاک بودن و همچنین تحت تعقیب قضایی قرار داشته اند به صورت ساعتی و یا روزانه توقیف شده اند.

وی ادامه داد: حضور تیم های نامحسوس گشت جاده ای تأثیر زیادی بر نوع رفتار ترافیکی رانندگان و افزایش ایمنی ترددها ایفا می‌کند.

رئیس پلیس راه استان گفت: حضور گشت های نامحسوس در واقع هشداری به آن دسته از رانندگان پرخطر است که با رفتار خود امنیت دیگان را به خطر می‌اندازند، اما این دسته از افراد باید بدانند پلیس هر لحظه و در هر ساعت از شبانه روز بر رفتارهای ترافیکی آنان نظارت و کنترل دارد.

وی با بیان اینکه بی تجربگی و ارتکاب تخلفات حادثه ساز از سوی رانندگان سهم قابل توجهی در وقوع تصادفات دارد، تاکید کرد: پلیس با هرگونه تخلف، برابر قانون برخورد خواهدکرد.

خبرنگار: یاسر رجایی مهر

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
فروشگاه فایل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش (پیشتاز استخدام)
آخرین اخبار