پایگاه خبری بانگ دنا ( اخبار مهم روز )
menusearch
bangedena.ir

یارانه یک میلیون تومانی برای کودکان دارای اختلال در رشد

جستجو
پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ | ۱۰:۴۵:۴۸
۱۴۰۲/۸/۲۹ دوشنبه | ۹:۴۱:۰ ساعت
(0)
(0)
یارانه یک میلیون تومانی برای کودکان دارای اختلال در رشد
مدیر امور رفاهی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گفت:طبق طرح امنیت غذایی برای کودکان، به ازاء هر کودک دارای اختلال در رشد، ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان اعتبار بیشتر برای خرید اقلام غذایی لحاظ می‌شود.
یارانه یک میلیون تومانی برای کودکان دارای اختلال در رشد

به گزارش پایگاه خبری بانگ دنا;مدیر امور رفاهی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای تحقق طرح راهبردی امنیت غذایی، افزایش رفاه زندگی مردم و خصوصا دهک‌های کم‌درآمد جامعه، طرحی را به مرحله اجرا درآمده است که به واسطه آن، به خانوار‌های دهک‌های یک تا ۷ که نمودار‌های رشد کودکان آن‌ها دچار اختلال است، ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان اعتبار بیشتر برای خرید اقلام غذایی تعلق می‌گیرد.
دانشی افزود: در این طرح، بیش از ۱۲۳ هزار خانوار توسط وزارت بهداشت شناسایی و به وزارت تعاون معرفی شده‌اند تا در دایره مشمولان این طرح قرار بگیرند.
وی عنوان کرد: به ازاء هر بچه دارای مشکل در رشد در دهک‌های یک تا ۵، یک میلیون تومان و برای دهک شش و هفت، ۶۰۰ هزار تومان به مبلغ کالابرگ الکترونیک‌شان افزوده خواهد شد و بیستم هرماه به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.
دانشی درادامه عنوان کرد: این مبلغ به ازای هر یک کودک دارای مشکل رشد است و اگر خانواده‌ای ۲ یا چند فرزند داشته باشد، به تمامی آن‌ها این مبلغ اختصاص پیدا می‌کند.
مدیر امور رفاهی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه طرح امنیت غذایی کودکان ۶ ماهه تا ۶ سال را در برمی‌گیرد افزود: خانواده‌های مشمول این طرح از طریق پیامک‌های اطلاع‌رسانی در جریان این اقدام قرار خواهند گرفت.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
فروشگاه فایل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش (پیشتاز استخدام)
آخرین اخبار