پایگاه خبری بانگ دنا ( اخبار مهم روز )
menusearch
bangedena.ir

صدور اخطاریه آلودگی صوتی برای ۴ واحد متخلف در دنا

جستجو
پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ | ۱۱:۳۲:۳۵
۱۴۰۲/۸/۲۹ دوشنبه | ۱۱:۵۴:۳ ساعت
(0)
(0)
صدور اخطاریه آلودگی صوتی برای ۴ واحد متخلف در دنا
مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد گفت: با تجهیز شهرستان دنا به صوت سنج، ۴ واحد متخلف اخطاریه آلودگی صوتی دریافت کردند.
صدور اخطاریه آلودگی صوتی برای ۴ واحد متخلف در دنا

به گزارش پایگاه خبری بانگ دنا ؛مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از تجهیز شهرستان دنا به برخی دستگاه‌های آنالیزر آزمایشگاهی خبر داد.

اسلام جاودان خرد گفت: با خرید و تجهیز برخی دستگاه‌های آنالیزر آزمایشگاهی جدید، برای نخستین با شهرستان دنا به آنالیزر صوتی مجهز شد.

وی افزود: در نخستین بار از استفاده این دستگاه، پایش وکنترل آلودگی‌های صوتی صنایع در شهرستان دنا برای ۴ واحد متخلف اخطاریه زیست محیطی مدت دار صادر شد که پس از انقضاء مهلت مقرر درصورت عدم رفع آلودگی آن صنعت به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در خصوص اقدامات اداره حفاظت محیط زیست استان در حوزه آلودگی‌های صوتی اضافه کرد: واحد آزمایشگاه با همراهی معاونت نظارت و پایش به صورت دوره‌ای، صنایع را پایش خواهند کرد و درصورت مشاهده تخلف ضمن هشدار و صدور اخطاریه‌های محیط زیستی اقدامات لازم را نیز انجام می‌دهند.

جاودان خرد یادآور شد: در سطح استان ۴ شهرستان کهگیلویه، دنا، گچساران و بویراحمد به تجزیه کننده آزمایشگاهی از جمله صوت سنج مجهز شده اند.

 

خبرنگار: یاسر رجایی مهر

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
فروشگاه فایل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش (پیشتاز استخدام)
آخرین اخبار