پایگاه خبری بانگ دنا ( اخبار مهم روز )
menusearch
bangedena.ir

راهپیمایی سیزدهم آبانماه ،روز ملی مبارزه با استکبار در دهستان چین لوداب برگزار شد+عکس

جستجو
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ | ۲۰:۵:۳۱
۱۳۹۸/۸/۱۳ دوشنبه | ۲۱:۳۷:۰ ساعت
(0)
(0)
راهپیمایی سیزدهم آبانماه ،روز ملی مبارزه با استکبار در دهستان چین لوداب برگزار شد+عکس
همزمان با فرا رسیدن روز استکبارستیزی، راهپیمایی روز 13 آبان با حضور با بصیرت فرهنگیان و دانش آموزان، در چین لوداب برگزار شد.
راهپیمایی سیزدهم آبانماه ،روز ملی مبارزه با استکبار در دهستان چین لوداب برگزار شد+عکس

به گزارش پایگاه خبری -تحلیلی بانگ دنا، در این آیین ضد استکباری فرهنگیان و دانش آموزان دهستان چین ظفرآباد با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر رژیم صهیونیستی» بار دیگر نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی به دنیا اعلام کردند.

راهپیمایی ۱۳ آبان امروز از ساعت10 صبح با حضور اقشار فرهنگیان و دانش آموزان آغاز شد.
در این راهپیمایی حجت الاسلام نیک نژاد روحانی طرح هجرت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح بیان کرد: ۱۳ آبان روزی حیاتی و ماندگار در تاریخچه انقلاب اسلامی است که مردم ایران هر سال با برپایی راهپیمایی این روز را گرامی می‌ دارند.

وی عنوان کرد: 13 آبان، روزی است که بر تارک آن حوادث بزرگ و سرنوشت سازی از تاريخ ملت ايران به ثبت رسیده است، روزی که در زواياي مختلف آن نماد مقاومت و پايداری ایرانيان در برابر استکبار جهانی آشکار است.

تبعيد امام به ترکيه در سال 42، کشتار دانش آموزان انقلابی در سال 57 و تسخير لانه جاسوسی آمريکا در سال 58، رخدادهای تاريخ سازی بودند که مهر بطلانی بر دخالت استکبار در مقدرات ميهن اسلامي‌مان زد.
13 آبان يادآور حوادث مهمی است که در شکل‌ گيري انقلاب اسلامی و حذف مظاهر و نمادهای استکبار از جغرافيا و صحنه اداره ایران نقش اساسی ایفا کرد و شايد تاريخ معاصر ما روزی با اين درجه از اهميت و بزرگی کمتر به ياد داشته باشد.
13 آبان از خاطره انگيزترين روزهای انقلاب شکوهمند اسلامی است. 13 آبان زاد روزانقلابی بزرگتر از انقلاب اول است که حضرت روح الله آن‌را انقلاب دوم ناميده است.
حاج آقا نیک نژاد تصریح کرد: 13 آبان روز دانش آموز است، زیرا در چنين روزی دانش آموزان انقلابی توانستند گوهر دانش و آموزندگی را در آيينه حماسه و دلیری بتابانند و غبار خود باختگی را از سیمای مدرسه بزدايند. در اين روز، دانش آموزان تهرانی در اعتراض به رژيم منفور پهلوی و دخالت‌های آمريکا در ايران به صحنه آمدند اما دژخيمان شاه آنان را آماج حملات وحشيانه خود قرار دادند و فرزندان انقلاب را به خاک و خون کشيدند.
در روز 13 آبان سال 58، دانشجویان مسلمان پیرو خط امام لانه جاسوسی آمريکا و مرکز طراحی و سناريو پردازی برای براندازی نظام در تهران را تسخیر کردند و جاسوسان آمريکايي را طی 444 روز در چنگ اراده انقلابی ملت ایران قرار دادند.
در این روز به يکباره به حيات سیاسی مملو از خباثت آمريکا و عملکرد سازمان سیا در ايران خاتمه داده شد و مزدورانی که پس از پیروزی انقلاب دائماً به فتنه انگيزي و ماجراجویی عليه نهضت اسلامی ایران مشغول بودند، به گروگان گرفته شدند و سفارت آمريکا در تهران، تعطیل

شد.

کد خبرنگار:1.ع.تقوی

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
فروشگاه فایل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش (پیشتاز استخدام)
آخرین اخبار