پایگاه خبری بانگ دنا ( اخبار مهم روز )
menusearch
bangedena.ir

اعلام دستورالعمل بکارگیری نیرو در پتروشیمی های استان کهگیلویه و بویراحمد

جستجو
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ | ۲۰:۲۵:۱۲
۱۴۰۲/۸/۲۹ دوشنبه | ۱۰:۳:۲۱ ساعت
(0)
(0)
اعلام دستورالعمل بکارگیری نیرو در پتروشیمی های استان کهگیلویه و بویراحمد
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد نحوه به کارگیری نیروی انسانی در پروژه‌های بزرگ این استان را اعلام کرد.
 اعلام دستورالعمل بکارگیری نیرو در پتروشیمی های استان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری بانگ دنا ;مرادعلی پیوند در خصوص جذب نیروی انسانی در کارگاه‌ها و مراکز بزرگ مقیاس صنعتی این استان از جمله پتروشیمی دهدشت، پتروشیمی گچساران و میدان گازی مختار گفت: به منظور ایجاد وحدت رویه، تقویت انسجام اجتماعی در استان و بهره گیری حداکثری از ظرفیت نیرو‌های انسانی دستورالعمل به کارگیری نیروی در مراکز تولیدی-صنعتی بزرگ مقیاس در شورا‌های قانونی بالادستی استان مصوب و ابلاغ شد.

وی اظهارکرد: مصوب شد که در جذب نیروی انسانی ۷۰ درصد سهم بومی شهرستان و منطقه محل استقرار واحد صنعتی و ۳۰ درصد بقیه به طور مساوی به بومی دو حوزه دیگر استان باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: شهرستان‌های گچساران و باشت یک منطقه، کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده یک منطقه و بویراحمد، دنا و مارگون یک منطقه بومی تعریف شده‌اند.

پیوند تصریح کرد: کمیته‌ای در معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری با مسئولیت مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری و حضور نهاد‌های نظارتی مرتبط، نظارت بر حسن اجرای این مصوبه را در سطح استان بر عهده خواهند داشت.

وی ادامه داد: این مصوبه متعلق به همه مراکز صنعتی- تولیدی بزرگ مقیاس استان است و برای کارگاه‌های کوچک بخش خصوصی موضوعیت ندارد.

پیوند در خصوص برخی اعتراضات در مورد محدودیت ثبت نام در پتروشیمی گچساران تاکید کرد: بر اساس رایزنی صورت گرفته و مصوبات استانی همه داوطلبان پتروشیمی گچساران بدون در نظر گرفتن سوابق بیمه‌ای و یا کار در پتروشیمی با حفظ سهیمه بومی منطقه می‌توانند ثبت‌نام کنند.

به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بر رعایت سهمیه ایثارگران در جذب و به کارگیری‌ها تاکید و بیان کرد: کمیته مزبور باید بر حسن اجرای این مهم نظارت و گزارش آن را ارائه دهد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
فروشگاه فایل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش (پیشتاز استخدام)
آخرین اخبار