پایگاه خبری بانگ دنا ( اخبار مهم روز )
menusearch
bangedena.ir

اعلام نحوه تعویض یا تعمیر مخزن تاکسی‌های گازسوز

جستجو
جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۷:۱۸:۱۹
۱۴۰۲/۹/۷ سه شنبه | ۱۳:۳۷:۳۷ ساعت
(0)
(0)
اعلام نحوه تعویض یا تعمیر مخزن تاکسی‌های گازسوز
مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد نحوه تعویض و یا تعمیر مخزن تاکسی‌های گازسوز را اعلام کرد.
اعلام نحوه تعویض یا تعمیر مخزن تاکسی‌های گازسوز

به گزارش پایگاه خبری بانگ دنا ؛سالار خشایی در خصوص تعویض و یا تعمیر مخازن فرسوده تاکسی‌های دوگانه سوز در سطح استان گفت: دو دسته از تاکسی‌ها شامل این گروه می‌شوند.

مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: اول خودرو‌هایی که مخزن آن‌ها فرسوده شده و تاریخ انقضاء آن‌ها گذشته دوم هم خودرو‌هایی که مخازن آن‌ها توسط معاینه فنی مردود اعلام شده مشمول این طرح قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه این دو دسته از صاحبان تاکسی‌های دوگانه سوز می‌توانند به تاکسیرانی مرکز استان مراجعه کنند ادامه داد: در مرحله بعد تاکسیرانی استان مشخصات کامل این دسته از تاکسی‌ها و صاحبان آن‌ها را به تاکسیرانی کشور ارسال می‌کند و در ادامه تاکسیرانی کشور کنترل‌های لازم را در این خصوص انجام می‌دهد.

خشایی اضافه کرد: در صورت صحت موضوع با ارسال پیامک متقاضی را در جریان امر قرار می‌دهد و بعد از اینکه متقاضی با پیامک مطلع شد در سامانه‌ای به آدرس www. gcr.niopdc.ir ثبت نام می‌کند و وقتی که مورد تایید قرار گرفت به نزدیک‌ترین شرکت و کارگاه محل سکونت که این کار را انجام می‌دهند مراجعه کرده و بدون هیچ گونه هزینه‌ای این کار برای آن‌ها انجام می‌شود.

 

خبرنگار: یاسر رجایی مهر

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
فروشگاه فایل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش (پیشتاز استخدام)
آخرین اخبار