پایگاه خبری بانگ دنا ( اخبار مهم روز )
menusearch
bangedena.ir

خسارت ۶۲۰ میلیارد ریالی به بخش کشاورزی استان

جستجو
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ | ۸:۴۸:۴۶
۱۴۰۲/۱۲/۷ دوشنبه | ۲۰:۳۶:۰ ساعت
(0)
(0)
خسارت ۶۲۰ میلیارد ریالی به بخش کشاورزی استان
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برآورد خسارات ناشی از بارش‌های اخیر به بخش کشاورزی استان ۶۲۰ میلیارد ریال اعلام شد.
خسارت ۶۲۰ میلیارد ریالی به بخش کشاورزی استان

به گزارش پایگاه خبری بانگ دنا ؛علیرضا نیکروز افزود: در هفته گذشته بارش ۲۰۰ میلی متری باران در اکثر مناطق استان به خصوص مناطق سردسیری را شاهد بودیم که موجب خسارت به بخش شیلات، آب و خاک، باغات و مزارع حوزه کشاورزی شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: چنانچه اقدامات پیشگیرانه صورت نمی‌گرفت قطعا خسارات بالایی ناشی از بارش‌های سیل آسا در استان داشیم.

وی در خصوص آبگرفتگی معابر در بارش‌های اخیر، اظهار کرد: در برخی نقاط شهر یاسوج به دلیل وجود معارضات اجتماعی، شهرداری نتوانسته برای جدول کشی معابر و خیابان‌ها اقدامات لازم را انجام دهد و همین مسئله موجب آبگرفتگی معابر و منازل در بارندگی‌ها شده است.

نیکروز افزود: برای رفع مسائل و مشکلات مرتبط با آبگرفتگی در یاسوج نیازمند مشارکت و تعامل مردم با شهرداری هستیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهر یاسوج نیازمند طرح جامع مطالعاتی هدایت آب‌های سطحی و سیلاب‌ها است، ادامه داد: اقداماتی در برخی از مناطق شهر یاسوج انجام گرفته است، اما کافی نیست و می‌طلبد شهرداری عزم جدی در مرتفع کردن موارد داشته باشد.

خبرنگار:یاسر رجایی مهر

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
فروشگاه فایل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش (پیشتاز استخدام)
آخرین اخبار