پایگاه خبری بانگ دنا ( اخبار مهم روز )
menusearch
bangedena.ir

عکس/ فیلم گرفتن از برگه انتخاباتی ممنوع شد

جستجو
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ | ۶:۵۶:۲۴
۱۴۰۲/۱۲/۹ چهارشنبه | ۱۳:۰:۰ ساعت
(0)
(0)
عکس/ فیلم گرفتن از برگه انتخاباتی ممنوع شد
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: تصویر برداری و سلفی گرفتن با رای ممنوع است
 عکس/ فیلم گرفتن از برگه انتخاباتی ممنوع شد

به گزارش پایگاه خبری بانگ دنا؛ مهدی جوکار در نشست توجیهی مشترک بازرسان وزارت کشور، نمایندگان فرماندار و هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان بویراحمد، در یاسوج افزود: انتخابات این دوره، مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری است و باید انتخاباتی در تراز نظام جمهوری اسلامی برگزار شود، و مهمترین رکن برای برگزاری انتخابات همدلی بین همه ما است.
وی ادامه داد: افراد دارای گرایش های سیاسی فردی هستید، اما قرار است یک روز این سلایق و گرایش‌ها را کنار بگذاریم و انتخابات را به خوبی مدیریت کنیم.
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه ما باید اراده جدی برای اجرای قانون داشته باشیم اگر در یک صندوقی که هیات بازرسی بخواهد بازشماری کند، خدشه‌ای به آن وارد باشد، بدون تعارف آن صندوق را باطل اعلام می‌کنند.
فرماندار بویراحمد نیز گفت: وظیفه ما این است که شعبه اخذ رأی را مدیریت کنیم، نگاه به انتخابات نگاه راهبردی است، مشارکت انتخاباتی اقدامی مقدس است اگر با قصد قربت به موضوع نگاه کنیم، همه ما در این عملیات کلی و مقدس به هر میزان شریک هستیم.
مهدوی مطلق با بیان اینکه پذیرش مسئولیت برای برگزاری انتخابات کار طاقت فرسایی است، افزود: اگر زاویه نگاهمان محدود شود که چه کسی برنده می‌شود، اجر و پاداش ما در این کارزار تقلیل خواهد یافت.
فرماندار بویراحمد گفت: همه ما ممکن است وابستگی‌های سیاسی به کاندیدا‌های انتخابات داشته باشیم، که این وابستگی‌ها جای خود را دارد، اما اگر حرکتی خلاف قانون در راستای موفقیت یک شخص بخواهیم انجام دهیم، هم در دنیا و هم آخرت پاسخگو هستیم و این دور از شأن همه شما است.
رئیس هیئت بازرسی شهرستان بویراحمد گفت: روی هر صندوق یک بازرس و هر ۱۵ شعب اخذ رأی یک سربازرس و یک بازرس ویژه در شهرستان بویراحمد و هیات بازرسی نیز در بخشداری بویراحمد مستقر هستند.
علی اکبری تبار افزود: محتوا‌ها فضای مجازی این روز‌ها در دسترس همه افراد است، شرح وظایف خود را بدانید و روند برگزاری انتخابات را مطالعه کنید و به وظایف خود بیشتر اشراف داشته باشید.

خبرنگار:سمیه جاودانه

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
فروشگاه فایل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش (پیشتاز استخدام)
آخرین اخبار