پایگاه خبری بانگ دنا ( اخبار مهم روز )
menusearch
bangedena.ir

مردم رای دادن را به ساعت پایانی روز موکول نکنند

جستجو
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ | ۷:۱۲:۱۶
۱۴۰۲/۱۲/۱۱ جمعه | ۱۱:۳۴:۵۷ ساعت
(0)
(0)
مردم رای دادن را به ساعت پایانی روز موکول نکنند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: مردم استان رای دادن را به ساعت‌های پایانی روز موکول نکنند.
مردم رای دادن را به ساعت پایانی روز موکول نکنند

به گزارش پایگاه خبری بانگ دنا ؛علی احمدزاده گفت: به لطف الهی مقدمات و شرایط برگزاری انتخابات در تمامی شهرستان‌های استان و بخش‌ها آماده است و انتخابات راس ساعت مقرر آغاز شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: منتظر بودیم مقام معظم رهبری رای خود را به صندوق بیاندازند که ایشان رای خود را به صندوق انداختند و فرمودند در کار خیر بر هم سبقت بگیرید، بنده هم به تاسی از رهبری معظم انقلاب عرض می‌کنم همین ساعت اولیه آغاز انتخابات پای صندوق بیاید و رای خود را به صندوق بیاندازید.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری هم نسبت به کسانی که مردد بودند فرمودند در کار خیر هیچ جای استخاره نیست جای تردیدی برای شرکت در انتخابات نیست، انتخابات مظهر جمهوریت بوده و همه در قبال آن مسئول هستیم و از همه دعوت می‌کنم پای صندوق ‌رای بیایند.

احمدزاده بیان کرد: قهر با صندوق رای گرهی از مشکل کشور باز نمی‌کند و راه رفع مشکلات حضور در انتخابات است.

استاندار گفت: در تمام مناطق، صندوق اخذ رای مستقر است هیچ نقطه‌ای از استان نیست که دیده نشده باشد و تا پایان ساعت، رای همه دریافت می‌شود، صندوق‌های سیار در مناطقی که پیش‌بینی شده آرای مردم را جمع‌آوری می‌کنند.

استاندار بیان کرد: انتخابات در استان باشکوه است و در فیلم‌هایی که از شبکه‌های سراسری پخش شده استان ما سرآمد بود و می‌توانیم رتبه اول کشور را به خود اختصاص دهیم، مردم استان مایه افتخار هستند و به وجود هم استانی‌هایمان افتخار می‌کنیم.

وی بیان کرد: همه افراد واجد شرایط رای پای صندوق بیایند، پرچم استان ما بالا است و امیدواریم استان ما رتبه اول مشارکت را دریافت کند.

احمدزاده بیان کرد: از مردم و نامزدها به خاطر شوری که ایجاد کردند و همه افرادی که شور و حضور داشتند و مایه افتخار شدند تشکر می‌کنم.

خبرنگار: یاسر رجایی مهر

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
فروشگاه فایل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش (پیشتاز استخدام)
آخرین اخبار