پایگاه خبری بانگ دنا ( اخبار مهم روز )
menusearch
bangedena.ir

آیا بیمه تکمیلی معلم در کهگیلویه وبویراحمد موجب رضایت مندی فرهنگیان می‌شود؟

جستجو
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ | ۲۰:۵۵:۱۶
۱۴۰۳/۴/۱۲ سه شنبه | ۱۳:۳۱:۲۷ ساعت
(0)
(0)
آیا بیمه تکمیلی معلم در کهگیلویه وبویراحمد موجب رضایت مندی فرهنگیان می‌شود؟
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد بر ارتقا سطح کیفیت خدمات بیمه ای و درمانی به فرهنگیان تاکید کرد.
آیا بیمه تکمیلی معلم در کهگیلویه وبویراحمد موجب رضایت مندی فرهنگیان می‌شود؟

به گزارش پایگاه خبری بانگ دنا ؛ با حضورمدیرعامل ،معاون فنی، مالی و سرمایه گذاری بیمه معلم درکشور و سرپرست اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد و با هدف ارائه خدمات مطلوب بیمه ای ،جلسه هم اندیشی قرارداد بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان با بیمه معلم در کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه گفت: ارتقا سطح کیفیت خدمات دهی بیمه ای و درمانی به فرهنگیان از اولویت‌های آموزش و پرورش استان است.

محمد جمالی با تقدیر و تشکر از خدمات بیمه دانا در دو سال گذشته گفت: ارائه خدمات بیمه ای به فرهنگیان در سال جاری به بیمه معلم واگذار شده، که انتظار می‌رود در زمینه خدمات دهی مطلوب به فرهنگیان، بیمه معلم نواقصات گذشته را برطرف کند و برای رضایت مندی جامعه فرهنگی تلاش وافری داشته باشد.

وی، پاسخگو بودن مسئولان بیمه معلم به فرهنگیان در سطح استان، افزایش مراکز تحت قرارداد، تسریع و دقت در پرداخت ها و تلاش برای افزایش رضایت متدی معلمان از خدمات بیمه ای معلم را، از انتظارات جامعه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد از بیمه معلم عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت بیمه معلم درکشور نیز در آیین ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد فرهنگیان به بیمه معلم که متعلق به خود فرهنگیان است گفت: بیمه معلم آمادگی همکاری درهمه نیازهای بیمه‌ای را در استان کهگیلویه و بویراحمد برای فرهنگیان اعلام می‌دارد.

مفید امینی با بیان اینکه تسهیل در ارائه خدمات بیمه درمانی به فرهنگیان، تسریع و دقت در پرداخت ها و افزایش تعداد مراکز طرف قرار داد از اولویت‌های بیمه معلم است بیان کرد: بیمه معلم تمام تلاش خود را جهت ایجاد رضایت‌مندی حداکثری فرهنگیان به کار خواهد بست.

امینی از پرداخت فاکتورهای درمانی فرهنگیان در مهلت ۱۵ روزه در بیمه معلم خبر داد و گفت: آماده پذیرش پیشنهادات و انتقادات فرهنگیان برای ارائه خدمات بهتر هستیم.

معاون فنی شرکت بیمه معلم نیز گفت: تمام تلاش بیمه معلم ارایه خدمات به بهترین شکل به فرهنگیان است.

فرشید بخشی افزود: همه مفاد قرارداد و سقف تعهدات در بیمه دانا با بیمه معلم در سطح کشور یکسان است که با وزارت آموزش و پرورش در سال جاری بیمه معلم با ۹ استان قرار داد منعقد شده است.

مهدی پایدار ،رئیس نمایندگی بیمه معلم در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: با۲۸۰ مرکز درمانی درسطح استان قرار دادمنعقد شده که قرارداد با ۹۰ مرکز درمانی جدید در دست اقدام است.

وی با اشاره به اینکه هیچ گونه محدودیتی برای انعقاد قرارداد با مراکز درمانی در سطح استان نداریم بیان کرد : باکلیه بیمارستانهای دولتی نیز قرارداد منعقد شده است.

معاون مالی و سرمایه گذاری شرکت بیمه معلم نیز گفت: کارگروهی در بیمه معلم برای ارائه خدمات بیمه ای و تقویت زیرساخت‌ها به فرهنگیان تشکیل شده است

یوسف مقدم پرداخت به موقع خسارت‌ها و سود مشارکت برای کمک و تجهیز مراکز رفاهی و درمانی را یادآور شد و‌گفت: افزایش رضایت مندی معلمان از اولویت‌های کاری بیمه معلم است.

در این جلسه، ایمان سبحان نژاد معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان، علی سینایی رئیس و سعادت ارجمندکارشناس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش وپرورش، مطالبات جامعه فرهنگی از بیمه معلم را بیان و خواستار دقت و توجه بیشتر به امور بیمه ای و درمانی فرهنگیان در سطح استان شدند.

خبرنگار: یاسر رجایی مهر

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
خدیجه فلاحتی
جمعه پانزدهم تیر ۰۳
پاسخ
()
(1)
خدیجه فلاحتی
راضي نيستم
هدر سایت
فروشگاه فایل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش (پیشتاز استخدام)
آخرین اخبار